MotywacjaZdrowy lifestyle

Żyjący dowód na to, że ruch odmładza – 63-letnia trenerka, która wygląda jak trzydziestka

Wiecie, jak jest.
Ja mówię, tłumaczę, próbuję wpoić, że ruch to zdrowie, a ćwiczenia to nie tylko sposób na zdrowie oraz ładna sylwetkę, ale także eliksir młodości. Wiem jednak, że na niektórych nie działają słowa, ale obrazy, więc proszę – mam dziś dla was żyjący, piękny, seksowny dowód w postaci 63 -letniej trenerki, która wygląda jak marzenie.

Można mówić tysiąc razy, że sport to zdrowie, sposób na młodość, formę, kondycję, świetną sylwetkę, ale dopóki nie zobaczy się pewnych rzeczy, to się człowiek nie zmotywuje (zazwyczaj).

Dlatego dzisiaj przedstawiam Wam Ellen Ector – 63-letnią instruktorkę fitness, która ma swoje dvd, programy treningowe i sama jest reklamą swojej działalności. Spójrzcie na nią! A potem przypomnijcie sobie, jak wygląda większość osób w jej wieku. WOW!

Wiem, że na blogu jest też wiele starszych ode mnie czytelniczek i im się też na pewno spodoba ten post. Dziewczyny – niezależnie od tego, czy macie 14 lat czy 80, ruszajcie się! Nawet, jeśli nie motywują was aspekty zdrowotne, to pomyślcie sobie o wiecznej młodości i ładnej figurze. No i braku zadyszki przy podstawowych czynnościach.

Wspaniała motywacja!!

 

Getting ready to enjoy this beautiful weekend! Happy Friday😘😘😘😘 @gymneticsfitness @gymjuiceatl #blackgirlsworkouttoo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ellen Ector (@ellenectorfit)

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.