WideoZestawy ćwiczeń

Trening odchudzający – spal ponad 500 kcal! [WIDEO]

Jeżeli szukasz treningu, który wzmocni twoje ciało, spali sporo kalorii, pomoże w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawi kondycję – mam coś dla ciebie: trening odchudzający.

Mam dzisiaj dla was trening typowo odchudzający, ale nie tylko. Sprawdzi się on także jako ćwiczenia dla osób, które chcę ujędrnić swoją sylwetkę i wzmocnić mięśnie.

TRENING ODCHUDZAJĄCY / SPALAJĄCY TŁUSZCZ

Trening spala ponad 500 kalorii – u osób z nadwagą może to być nawet większa wartość, mieszcząca się w zakresie 500-700. To jego duża zaleta, bo jak wiemy, im więcej spalamy, tym lepiej, zwłaszcza przy odchudzaniu. 

Ale spalanie kalorii to nie wszystko. Ten trening ma też w sobie elementy treningu interwałowego, dzięki czemu zmusza organizm do spalania tkanki tłuszczowej nawet po jego zakończeniu. Podkręca też metabolizm, dzięki czemu przyda się osobom na diecie. Dlatego też nazywam go: „trening odchudzający”.

trening odchudzający, marta hennig, fit dziewczyna, fit

TRENING NA CAŁE CIAŁO

Co więcej, dobierałam tak ćwiczenia, by jak najwięcej z nich wzmacniało mięśnie. Dzięki temu trening jest uniwersalny, bo nawet, jeśli nie chcemy schudnąć, to możemy popracować nad wyglądem ciała i kondycją. W takim wypadku pamiętajmy tylko o prawidłowym jedzeniu – musimy uzupełnić spalone zapasy 🙂 Oczywiście zdrowymi posiłkami.

JAK ĆWICZYĆ?

Jeżeli trening jest dla ciebie za ciężki – zrób jeden blok. Za kilka dni – spróbuj dwa bloki. I tak aż dojdziesz do całego treningu.

Przed treningiem bezwzględnie należy wykonać rozgrzewkę. Możecie zrobić tą dostępną na kanale (kliknij po rozgrzewkę), możecie zrobić własną, ale pamiętamy o tym, by podnieść temperaturę ciała, rozgrzać mięśnie, rozruszać stawy.

To co – chyba wszystko już powiedziałam. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Prosiliście mnie o dłuższy trening, więc taki wykonałam. 🙂 Jeżeli podobają Wam się moje materiały, będę wdzięczna za komentarz, udostępnienie na facebooku czy polecenie mnie koleżance – właśnie dzięki Wam blog odkrywają nowe osoby i też sobie ćwiczą. To jest świetne 🙂

W kolejce czeka także krótki trening interwałowy, a następnie będzie też trening z hantlami. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje – dajcie znać.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.