Zdrowy lifestyle

Zadecyduj o przyszłości tego bloga!

Ten blog założyłam po to, by pomagać innym. Dlatego w tym momencie to Ty zdecydujesz, co się stanie dalej.

Hejka!
Ponieważ w głowie mam milion nowych projektów, potrzebuję kogoś – Ciebie – kto pomoże mi zdecydować, co jest dla Was najlepsze i najciekawsze.

Codziennie Fit założyłam po to, żeby pomóc innym i propagować zdrowy tryb życia. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że to mój blog i powinnam robić to, co ja uważam za słuszne, jednak mając w głowie milion pomysłów, muszę zapytać kogoś o zdanie, bo nie dam rady zrobić przecież wszystkiego! A kto wie lepiej, co pomoże innym, jak nie osoby, które czytają tego bloga?

Liczę dzisiaj na Ciebie jak nigdy dotąd. Ta ankieta nie jest długa. Pytania zamknięte są obowiązkowe, pytania otwarte są dobrowolne (chociaż chyba najwięcej mi powiedzą). Bardzo Cię proszę o pięć minut dla mnie – zajmie ci to kilka chwil, a dla mnie będzie wspaniałą nagrodą za prowadzenie tego bloga i wkładanie w niego mojej pracy.

Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i odpowiecie na pytania 🙂 Zresztą, w sumie jeśli to zrobicie, to blog właśnie pójdzie w takim kierunku, w jakim sobie tego życzycie 🙂
Ankieta ma dwie strony! Pamiętajcie, żeby kliknąć DALEJ, a potem PRZEŚLIJ!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.