WideoZestawy ćwiczeń

Ćwiczenia na brzuch. Mocny trening mięśni brzucha dla ambitnych [WIDEO]

Jeżeli chcesz dać wycisk swoim mięśniom brzucha i wypracować mocny, wysportowany „ABS” – dobrze trafiłeś. Nagrałam dla was ćwiczenia na brzuch, które są przeznaczone dla ambitnych.

Moje dwa zestawy ćwiczeń na brzuch cieszyły się dużym powodzeniem, jednak pojawiały się też głosy, że są za lekkie. Miały takie być – 95 procent moich filmów na razie jest przeznaczonych dla początkujących. Posłuchałam się jednak i nagrałam mocniejszy trening brzucha, który poprawnie wykonany, powinien dać popalić marudzącym. 🙂

Tak jak zawsze, przed każdymi ćwiczeniami należy wykonać rozgrzewkę. TUTAJ jest rozgrzewka przeprowadzona przeze mnie.

Polecam zasubskrybować kanał, żeby być na bieżąco i żeby zrobić mi po prostu przyjemność. Znajdziecie mnie też na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

ĆWICZENIA NA BRZUCH

Dziękuję siłowni Level Up Fitness Wrocław za udostępnienie sali. 🙂

Bardzo proszę Was o opinię, kciuki w górę czy komentarze – ja wtedy wiem, że wam się podoba! Dużo osób pisze mi maile, że czyta mojego bloga, ale nie komentuje – odważcie się! Mi jest naprawdę miło, czytam każdy komentarz i wtedy czuję, że moja praca jest coś warta 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.