WideoZestawy ćwiczeń

Mocny trening spalający tłuszcz! [WIDEO]

Jeżeli szukasz treningu, który będzie mocniejszy niż zwykłe cardio, pomoże nabrać ci kondycji, poprawić sprawność i szybkość, spalić sporo kalorii, a na dodatek podkręcić metabolizm i spalić tłuszcz-  gratulacje, to trening dla ciebie!

Napotkałam jeden problem przy nagrywaniu tego filmu – bardzo ciężko ćwiczy się intensywny trening, który wykonujesz na maksa i jednocześnie go prowadzi jako trener. 🙂 Nie chciałam robić przerw ani cięć, by nie zacierać wrażenia, że ćwiczymy razem, więc tak, jestem zmęczona, a jeśli ty po wykonaniu tego treningu nie jesteś, to najprawdopodobniej nie cisnąłeś go na maksa.

Staramy się ćwiczyć jak najmocniej, najszybciej się da. To ćwiczenia na czas, więc musimy w ciągu każdych 30 sekund dać z siebie wszystko – tylko wtedy trening da wam maksimum efektów i korzyści. Jednakże, jeśli w trakcie czujesz się bardzo źle, jest ci niedobrze lub słabo – zatrzymaj film i odpocznij, albo zakończ trening. Słuchaj swojego ciała, ale z drugiej strony, nie mów, że nie dasz rady: zazwyczaj dasz, tylko sam w siebie nie wierzysz. 🙂

Czekam na wrażenia, komentarze! Dajcie znać, jak Wam to wyszło 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.