Zdrowy lifestyle

Fitspiracje, czyli co polecam #2

Fitspiracje to nowy cykl na blogu poświęcony moim poleceniom – zdrowego jedzenia, linków, książek, filmów – wszystkiego, co związane jest z byciem fit i zasługuje na waszą uwagę.

Grudzień jest dla mnie najgorszym miesiącem w roku – mam w pracy całkowity koniec świata i mnóstwo zleceń, dodatkowo zaczynają się zaliczenia na AWFie, a gdzieś między to wszystko trzeba jeszcze wcisnąć trening i zdrowe jedzenie. Na razie daję radę, ale ostatni tydzień był taki ciężki, że prawie co chwilę chlipałam pod nosem, jak bardzo mi źle i jak bardzo już marzę o pojechaniu na święta do rodziców i schronieniu się u mamy 🙂 Cieszę się, że wracam do rodzinnego miasta, bo zawsze biegam tam z moją dobrą koleżanką bladym świtem. Kocham biegać, naprawdę lubię z rana walnąć kilka kilometrów i nic mnie bardziej nie nastraja pozytywnie do aktywnego dnia, niż to.

12338870_162345264120779_634409835_n

A wam jak idzie aktywność w grudniu? Odpuszczacie, czy dajecie sobie radę? Często słyszę „już się nie opłaca, bo za chwilę święta” – NIE WIERZCIE W TO. Nawet, jeśli zjecie za dużo przez dwa dni w trakcie świąt (czego oczywiście nie zalecam i nie popieram), to nie zniweluje to waszej wcześniejszej pracy więc naprawdę warto żyć aktywnie i zdrowo już przed świętami! Będzie Wam dużo łatwiej wrócić na właściwy tor po gwiazdce.

Myślałam, że uda mi się na bloga wrzucić jakieś świąteczne przepisy, ale nie jestem pewna, czy dam radę w czasie to wszystko ogarnąć. Zobaczę – próbowałam już zrobić kruche ciastka z awokado i ksylitolem zamiast masła i cukru – były dobre w smaku, ale daleko im było do kruchości… postaram się jednak coś wykombinować i wrzucić.

12301356_920895387947292_1775270590_n

Mam też do zmontowania kolejny zestaw ćwiczeń na mój kanał  – postaram się też go wrzucić na dniach. Obserwujcie mojego FACEBOOKA, bo na pewno będę starała się dodawać jakieś wideo z małymi ćwiczeniami i zdjęcia posiłków, żeby Wasze święta też były bardziej fit.

POLECAM

  • jeżeli polujecie jeszcze na ubrania do ćwiczeń, to w sklepie fitnesstrening do 21 grudnia jest promocja 20 % i darmowa dostawa.
  • Nie wiecie, co ćwiczyć? Oczywiście, mam nadzieję, że ćwiczycie ze mną, ale jeśli chcecie spróbować coś nowego, polecam wam wyszukiwarkę ćwiczeń fit-mix – jest mnóstwo filtrów, które pozwolą wam wybrać dokładnie taki jaki trening, jaki chcecie – trwający tyle, ile chcecie, na takie partie ciała, jakie chcecie, bez sprzętu, ze sprzętem i tak dalej. 
  • na tabelach kalorii świetnie można podliczać codziennie zjedzone kalorie i makro – korzystam ostatnio z tej strony bardzo często, bo ma ogromną bazę produktów.
  • I JESZCZE JEDNO! Newsletter Codziennie fit! Tak, wróciłam do newslettera – można się zapisać tutaj (zapisz się na newsletter). Co tydzień wysyłam maila z ostatnimi postami, dzięki czemu zawsze jesteście na bieżąco. 

OSTATNIO NA BLOGU:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.