WideoZestawy ćwiczeń

Intensywne cardio dla zapracowanych – tylko 10 minut! [WIDEO]

Jeżeli szukasz szybkiego, ale intensywnego cardio, które możesz wykonać w dzień, kiedy nie masz czasu na pełny trening – bardzo dobrze trafiłaś. Poświęć mi 10 minut i będzie po krzyku. 🙂

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają komfort ćwiczenia codziennie, czy co drugi dzień. Wiele z Was ciągnie dwa kierunki, pracuje w pracy, która zabiera sporą część doby albo po prostu czasami ma dni, kiedy naprawdę nie ma ochoty ćwiczyć. Ja w takim wypadku sięgam po intensywne, krótkie treningi, które spalą trochę kalorii, pobudzą nas na resztę dnia i podkręcą metabolizm. Człowiek po takim wysiłku lepiej się czuje – no i trening zaliczony!

Jeśli masz więcej czasu, możesz z tego zrobić trening interwałowy – zrób cały trening 3 razy, robiąc między treningami i między blokami przerwę 1-2 minuty.

 Polecam zasubskrybować kanał, bo od jutra będą się tam codziennie pojawiać nowe filmy.  Będę też wrzucać informacje na FACEBOOKU.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.