WideoZestawy ćwiczeń

Trening odchudzający na całe ciało [WIDEO]

Mam lekką tremę – przed Wami mój pierwszy CAŁY trening. Tak, dokładnie. Z rozgrzewką i zakończeniem. Z mówieniem w trakcie. Zainwestowałam w drogi, ale dobry mikrofon i dzięki temu mogę nagrywać w trakcie ćwiczeń.

Ten trening to połączenie ćwiczeń cardio oraz ćwiczeń wzmacniających, dlatego jest tak uniwersalny i dobry tak naprawdę dla każdego. Na pewno najbardziej przyda się osobom chcącym zgubić zbędne kilogramy, bo spala trochę kalorii i pobudza nasz cały organizm do pracy, ale przyda się także wszystkim, którzy chcą poprawić kondycję oraz wysmuklić i ujędrnić sylwetkę.

Perspektywa, z której nagrany jest materiał trochę mnie skróciła i pogrubiła (tzn. tak jest gdy stoję, gdy leżę, to już wygląda to normalnie) i na początku to przeżywałam, ale poszłam po rozum do głowy – chodzi o to, żeby ktoś z tym ćwiczył, a nie podziwiał moje ciało, więc to w ogóle nie jest ważne. 🙂 Chyba jest okej? Tym razem pamiętałam o przerwach i o czasie potrzebnym na zmianę pozycji, więc spokojnie możemy ćwiczyć równocześnie.

Aby być na bieżąco, wystarczy zasubskrybować mój kanał tu: KLIK

To pierwszy materiał z którego jestem całkiem zadowolona i czuję ekscytację na myśl, że za tydzień kolejny 🙂 Czekam niecierpliwie na Wasze opinie – jeśli obejrzałeś, zostaw komentarz, wtedy wiem, czy to się podoba, czy nie podoba, co poprawić, co zmienić . Możecie też pisać jaki trening chcielibyście zobaczyć w następną niedzielę.

Miłego i aktywnego tygodnia!

Zapraszam na FACEBOOKA i INSTAGRAM.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.