Zdrowy lifestyle

Fit miejsca w sieci, które mnie motywują

 

Każdy z nas czasami potrzebuje kopniaka w tyłek, który przypomni mu DLACZEGO wybrał zdrowy tryb życia i bieganie zamiast leżenie przed kanapą z paczką chipsów. Dziś pokażę wam moje ulubione źródła motywacji.


Raczej nie mam problemów z motywacją, ale po prostu sprawia mi przyjemność przeglądanie takich rzeczy. Może komuś z Was też – dlatego dziś rzucę linkami i miejscami, w których można się zainspirować i w których motywuję się do „fit” życia.

TUMBLR

Źródło: KLIK

Tumblr to taka platforma blogowa, która polega bardziej na udostępnianiu rzeczy, które nam się podobają, niż pisaniu własnych. Należy się zalogować i już można udostępniać obrazki i teksty, które nas motywują. 

 
Mam na swoim koncie dodane kilkadziesiąt fittumblr (czyli fit blogów), z których czerpię inspirację. Zwykle przeglądam zdjęcia wysportowanych dziewczyn i pięknego jedzenia, które potem często staje się moim menu 🙂 Polecę Wam kilka blogów, które mam w ulubionych:
 • Getting a healthy body – KLIK
 • Elena yogini – KLIK
 • From fat to fit me – KLIK
 • Stay positive – KLIK
 • Fitness – Food – Fabulous  – KLIK
 • Fit state of mind – KLIK

PINTEREST

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego pinterest w Polsce cieszy się tak małą popularnością. Tam jest cudownie! Najczęściej na pintereście znajduję fajne przepisy na zdrowe dania i ciekawe infografiki dotyczące zdrowia. Stąd też wchodzę na anglojęzyczne fit blogi i czytam artykuły. Wystarczy, że w wyszukiwarkę na pintereście wpiszecie to, co Was interesuje – na pewno znajdziecie coś ciekawego!
pinterest
 
Mój profil na Pintereście KLIK (ostatnio nic tam nie dodawałam, ale teraz mam wakacje, więc będzie lepiej)

WEHEARTIT

Na weheartit siedzę od czasów licealnych 🙂 Kolejne fajne źródło motywujących obrazków i zdjęć – nie tylko fit. Są tam też po prostu ładne zdjęcia, które miło jest przeglądać. 🙂
welove
 
Mój profil na weheartit – KLIK

FANPEJDŻE

 
Dobrym pomysłem jest też śledzenie różnych fanpejdży – i tak siedzicie na fejsie 🙂 Jak dobrze wiecie, staram się dodawać na Codziennie Fit zdjęcia moich posiłków i fotki z treningów, ale równocześnie śledzę też inne, podobne strony.
facebook
 
Tutaj kilka z nich:
 • Jem zdrowo – jestem w formie! – KLIK
 • Healthy eating on student budget – KLIK
 • Well girl – KLIK
 • Zdrowe zamienniki słodyczy – KLIK
 • Fit Chicks – KLIK
 
A Wy macie jakieś ulubione miejsca w sieci? Podzielcie się 🙂
 
UWAGA! Koniecznie zobaczcie kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, który dla Was przygotował mój zdolny chłopak 🙂  KALKULATOR ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO.
 
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.