Zestawy ćwiczeń

Zestaw ćwiczeń na piękne nogi… przy sprzątaniu!

Piękne nogi to nie tylko nogi szczupłe, ale też zgrabne i wysportowane. Przygotowałam prosty zestaw ćwiczeń, który pomoże o nie zadbać przy sprzątaniu – już nie musisz szukać dodatkowego czasu na trening!

Jeżeli ciągle powtarzasz, że nie masz czasu, to właśnie pozbawiam cię tej wymówki. Ćwiczyć można w różnych sytuacjach – nawet przy odkurzaniu.

Ten zestaw, wykonywany regularnie, z pewnością poprawi wygląd nóg i sprawi, że będą smuklejsze. Pamiętaj, aby dbać o poprawność wykonywanego ćwiczenia – lepiej zrobić mniej lub wolniej, ale dokładnie, niż szybko, dużo i byle jak, bo wtedy efekty nie będą widoczne.

Najlepsze efekty przyniosą ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem cardio. Jeśli chcesz tylko wymodelować nogi, ten zestaw będzie idealny.

Pamiętaj! Jeśli masz bardzo dużą wagę bądź problemy z kolanami, bądź ostrożna przy wykonywaniu poniższych ćwiczeń.

Do treningu potrzebujesz:

* swoje nogi,

* odkurzacz (ja korzystam z odkurzacza Zelmer Quiqo)

Mój model ma regulowaną rurę i gładko sunie po podłodze, więc bardzo przyjemnie wykonuje się taki trening w trakcie sprzątania. Mam nadzieję, że ćwiczenia Wam się przydadzą 🙂


To mój pierwszy „ćwiczeniowy” filmik. Dajcie znać, czy taka forma zestawów ćwiczeń Wam odpowiada?

Wpis powstał we współpracy z marką Zelmer

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.