RuchZdrowy lifestyle

Najlepsze piosenki do ćwiczeń! [3]

Zamiast szukać motywacji, próbować samego siebie przekonać do kolejnego treningu albo rezygnować z ćwiczeń, bo ci się nie chce – włącz muzykę. Gwarantuję, że nawet najcięższy trening może być przyjemny, kiedy w tle leci rytmiczna piosenka. Dlatego właśnie przygotowałam dla was kolejne playlisty, które świetnie nadadzą się do każdych ćwiczeń.

Nie lubię ćwiczyć bez muzyki, zwłaszcza, jeśli mam ciężki trening. Kiedy coś w leci w tle, nie skupiam się tak na tym, że jestem zmęczona, mam zadyszkę albo bolą mnie mięśnie  – nucę sobie w głowie i ćwiczenia mijają mi o wiele szybciej. Z kolei kiedy się rozciągam, ćwiczę jogę albo pilates, odpalam spokojniejszą playlistę i mogę się bardziej zrelaksować – wtedy przestaję myśleć o codziennych stresach i po prostu… odpoczywam.

Tak jak zwykle, przygotowałam dla Was dwie playlisty, których aktualnie słucham na treningach. Jedna przeznaczona jest do szybkich, dynamicznych treningów – zarówno cardio, jak i siłowych, a druga bardziej pasuje do rozciągania i spokojnych ćwiczeń.

Ponieważ sama używam do odtwarzania muzyki Spotify, przygotowałam obie playlisty w tym programie. Do odsłuchania musicie mieć chyba konto Spotify, możecie po prostu je założyć przez fejsa.

PLAYLISTA DO ĆWICZEŃ CARDIO/SIŁOWYCH/BIEGANIA

Tutaj macie link do playlisty: klik 

Trwa około godziny, więc tyle, ile przyzwoity trening 🙂 W zupełności powinno to Wam wystarczyć. Wybieram zawsze rytmiczne, wpadające w ucho piosenki, przy których przyjemnie się wykonuje ćwiczenia.

PLAYLISTA – STRETCHING, PILATES, JOGA

Ta playlista świetnie się nadaje się do rozciągania po treningu, do ćwiczeń pilates albo w trakcie jogi. Te piosenki pozwolą się wyluzować i odpowiednio zrelaksować.

Tutaj macie link do playlisty: klik

 

Poprzednie wpisy z tej serii:

Najlepsze piosenki do ćwiczeń! [1]

Najlepsze piosenki do ćwiczeń! [2]

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.