Codziennie Fit

Trening, na którym MUSISZ być!

Już 7 czerwca będziecie mieli okazję przeżyć najlepszy dzień treningowy na świecie – razem ze mną!

7 czerwca na warszawskim Służewcu czeka fitnessowe wydarzenie roku – Reebok Fitness Camp. Cały dzień treningów, mnóstwo ludzi, jeszcze więcej aktywności i dobrej zabawy.

Jestem strasznie podekscytowana, bo jeszcze nigdy nie brałam udziału w tego typu wydarzeniu. Ale już teraz wiem, że będzie świetnie i nie mogę się już doczekać – przeglądam sobie plan zajęć i próbuję wymyślić, na co pójdę i jak rozplanuję swój aktywny dzień. Oprócz treningów na biorących udział czeka sporo konkursów z nagrodami.

Treningi będą odbywały się w kilku strefach: na scenie głównej, w strefie treningu Reebok, prowadzonej z trenerami Reebok, strefie Les Mills (prowadzonej z trenerami z Les Mills) i strefie Cross Fit. Dla każdego coś innego. 🙂 Idealny sposób, żeby rozluźnić się przed sesją i naprawdę dać sobie w kość!

Zapisać się na wydarzenie można na stronie: KLIK.

Bilet kosztuje tylko 79 zł, a impreza trwa cały dzień – od 10.00 do 18.00

Jutro (25 maja) rozpoczyna się rejestracja na poszczególne zajęcia. Ponieważ liczba miejsc na niektórych treningach jest ograniczona, rejestracja na wybrane treningi jest wymagana. Ja przeglądam jeszcze plan i nie do końca jestem pewna, co wybiorę – na pewno będę chciała iść na trening funkcjonalny, circuit training, jogę oraz jakieś cardio. A co po drodze? Nie mam pojęcia!

Jeżeli macie słabą pamięć, nie martwcie się – na treningi będzie można się zapisać także w dniu wydarzenia już na miejscu przy stoisku komputerowym.

reebok9

Na co pójdę? Na pewno chcę skorzystać z jak największej liczby treningów i wycisnąć z siebie siódme poty. Prawie jak wczoraj na czterysta (czarny humor, klik)

Tutaj macie harmonogram i możecie zobaczyć, jakie będą treningi: KLIK. Jeśli macie dodatkowe pytania, Reebok przygotował FAQ: KLIK.

Mam nadzieję, że przyjedziecie i potrenujecie razem ze mną – jeśli ktoś z Was się wybierze, możemy nawet umówić się i spotkać na miejscu! Chętnie z Wami potrenuję 🙂

Wpis powstał w wyniku współpracy z marką Reebok.

Exit mobile version