Site icon Codziennie Fit

Nowa odsłona Codziennie Fit! + ŚWIETNA wiadomość!

To niesamowite – wreszcie mogę wam przedstawić zupełnie nową odsłonę Codziennie Fit! Szykujcie się na spore zmiany i o wiele lepszego bloga, niż dotychczas!

Po ponad roku na blogspocie wreszcie podjęłam męską decyzję i zdecydowałam się do własnego gniazdka. To, co widzicie, to nie tylko nowy wygląd bloga – to też konkretne zmiany w samym blogu i w jego treści!

Podążyłam za Waszymi wskazówkami i dzięki temu:

I jest też ładniej, rzecz jasna 🙂

Zapraszam Was do odświeżonej strony o mnie – tutaj możecie poczytać trochę moich sekretów.

Zmiany, zmiany, zmiany!

Razem ze zmianą szablonu i nadaniu drugiego życia blogowi, chciałabym wprowadzić trochę zmian w jego treściach. Mam kilka naprawdę dobrych pomysłów na wpisy, oprócz tego oczywiście dalej będzie działać nasza nowa seria o dietach. Postaram się też reaktywować cykl Jak wygląda dieta…

Dużo osób pytało mnie o Motywacyjne Poniedziałki i ich powrót. Prawdopodobnie wrócą w przyszłym tygodniu (czyli 20.04) w nowej odsłonie – będę tam wrzucała moje Food Diary i relacje z treningów, ciekawe linki i motywujące cytaty.

Ćwiczenia będą ukazywały się z taką częstotliwością jak teraz – około dwóch razy w miesiącu. Co miesiąc będą także wyzwania, a niedługo przyjdę do Was ze spóźnionym wyzwaniem kwietniowym! Postaram się wrzucać więcej przepisów, bo o to często prosicie.

Ale blog ma przybrać też jeden nowy kierunek – będzie tak jak do tej pory o zdrowiu, ćwiczeniach, ale też pozytywnym nastawieniu do swojego ciała. Trochę tematów o samoakceptacji, trochę o tym, jak zadbać o samego siebie – mam nadzieję, że przypadnie Wam to do gustu.

Dobra, czyli właściwie dwa nowe kierunki, bo postanowiłam, że wreszcie wykorzystam moje doświadczenie z lekkiej atletyki i pokażę Wam trochę jej kulis. Szykujcie się na treningi oparte o lekką atletykę – świetnie kształtują ciało i budują kondycję, myślę, że będziecie zadowoleni.

Radosna wiadomość

I mam jeszcze jedną wiadomość, która ma jako taki wpływ na bloga, a właściwie – będzie miała…. Podjęłam decyzję dotyczącą tego, na jakie studia idę po zakończeniu licencjatu. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to od października będę studentką Akademii Wychowania Fizycznego na specjalności trener personalny lub po prostu na specjalności trenerskiej. 🙂 A to znaczy, że za dwa lata będę mogła spokojnie i bez problemu z odpowiednią wiedzą organizować treningi, układać je indywidualnym osobom i robić na szerszą skalę to, co robię teraz. 🙂

Więcej mówię w filmie:

Uwaga!

Starsze posty mogą się jeszcze brzydko wyświetlać, przez parę dni może być też trochę błędów. Jeżeli widzicie gdzieś coś niepokojącego – proszę, dajcie mi znać! Będzie mi bardzo miło – napisałam do tej pory ponad dwieście wpisów i trudno mi było samej wszystko wyłapać.

Dajcie znać, jak Wam się podoba nowe Codziennie Fit. Pewnie potrzebujecie chwili, żeby się przyzwyczaić 🙂 Polecam buszowanie po kategoriach i odkrywanie starych postów 🙂

Miłego wieczoru!

Exit mobile version