Motywacja

Motywacyjny poniedziałek! [25]

Nie masz motywacji? Ta garść zdjęć, która pomoże ci ją bardzo szybko odzyskać. Zapraszam na motywacyjny poniedziałek!
motywacyjny poniedziałek codziennie fit motywacja motywacje motywacyjne obrazki szczupłe dieta diety odchudzanie

Motywacyjny poniedziałek to cotygodniowy cykl postów publikowany po to, by utrzymać Was – i mnie – w postanowieniu oraz dodać nam inspirującego kopa. Wiadomo, że podjęcie decyzji o zmianie stylu życia to wyzwanie, ale jeszcze większą trudnością jest wytrwać w postanowieniu.
No to co, motywujemy się?

Mam do Was prośbę. Codziennie Fit ma prawie rok – i bardzo się z tego powodu cieszę. Jednocześnie moim postanowieniem noworocznym 2015 jest ulepszenie bloga oraz poświęcenie większej ilości czasu na Codziennie Fit. Chcę, żeby to miejsce było dla Was ciekawe, ważne, na którym miło będziecie spędzać czas. Jeżeli moglibyście poświęcić dosłownie 2 minuty na wypełnienie ankiety na temat bloga, będę wdzięczna i wynagrodzę Wam to jak tylko będę potrafiła (może w nowych przepisach?) : KLIK. 

#1 FIT DZIEWCZYNY

Doszły mnie słuchy, że szczególnie Panowie lubią moje Motywacyjne Poniedziałki ze względu na FIT DZIEWCZYNY. Nie chcę, żeby damska część widowni była na gorszej pozycji, dlatego moje Panie FIT CHŁOPAK dla Was. Spóźnione Mikołajki:

#2 ZDROWE JEDZENIE

#3 ĆWICZENIA

#4 MOTYWACJE


I jeszcze raz, link do ankiety: KLIK. 
I do wczorajszego, nowego wpisu – czyli 5 powodów, dla których powinieneś zacząć trenować już TERAZ  – klik.
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.