Bez kategorii

Motywacyjny poniedziałek! [2]

motywacyjny piątek poniedziałek motywacja motywacje inspiracja inspiracje fit sport odchudzanie diety motywacyjne obrazki inspirujące fit fitspo fitspiration fitspiracje

Nie masz motywacji? Ta garść zdjęć, linków i porad pomoże ci ją bardzo szybko odzyskać. Zapraszam na motywacyjny poniedziałek!


Motywacyjny poniedziałek to cotygodniowy cykl postów publikowany po to, by utrzymać Was – i mnie – w postanowieniu oraz dodać nam inspirującego kopa. Wiadomo, że podjęcie decyzji o zmianie stylu życia to wyzwanie, ale jeszcze większą trudnością jest wytrwać w postanowieniu.
Jeszcze do niedawna cykl ukazywał się w piątki, ale każdy wie, że więcej motywacji potrzebujemy w poniedziałki!

No to co, motywujemy się?

#1: LINKI

Moje sposoby na ograniczenie słodyczy – klik
Trochę o motywacji, czyli dlaczego nie jem – klik

#2:FIT DZIEWCZYNY

#3 ZDROWE JEDZENIE

#4 ĆWICZENIA

#5 MOTYWATORY

#6 MÓJ FIT TYDZIEŃ

Wyobraźcie sobie, że podczas zawodów tydzień temu skręciłam kostkę 🙂 Cały tydzień tylko chodziłam na długie spacery, bo nic innego nie mogłam na razie robić. Dziś mam zamiar pierwszy raz iść pobiegać po tej tygodniowej przerwie – mam nadzieję, że kostka wytrzyma. Innymi słowy, wyzwanie, które dałam sobie tydzień temu (6 treningów) kompletnie nie wypaliło.
A jeśli chodzi o jedzenie – same wiecie, bo pisałam w poprzedniej notce. Na szczęście dziś już jest lepiej, apetyt na zdrowe wrócił i jestem już po śniadaniu (pół razowej kajzerki z pastą z awokado i pomidorem <3). 
WYZWANIE NA TEN TYDZIEŃ:
pić dużo wody! (bo znów to olewam)

FACEBOOK BLOGLOVIN 

I zapraszam Was na mój nowy kanał na YOUTUBE

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.