Bez kategorii

Pomóż mi być FIT!

A dokładniej – pomóż mi, sobie i całej reszcie. Minęło pięć miesięcy, od kiedy Codziennie Fit istnieje i chcę wiedzieć, czego jeszcze Wam trzeba. 


Wyobrażacie sobie, że CF ma już pięć miesięcy? Ten blog jest moim ukochanym miejscem – mogę tu realizować swoją pasję i jednocześnie motywować samą siebie. Co więcej: przekonałam się, że nie tylko dziennikarstwo jest moim hobby i w niedalekim czasie będę robiła kurs na instruktora fitness albo trenera personalnego: informacje, które będę tu zamieszczać będą jeszcze bardziej przydatne i „zaufane”! 🙂

Z tego też powodu wychodzę do przodu i chcę wiedzieć, czego chcą moje czytelniczki. Czy czegoś potrzeba więcej? Jakichś tematów jest za mało?

Przygotowałam naprawdę krótką ankietę, która zajmuje tylko chwilę. Proszę, pomóżcie mi uczynić CF jeszcze lepszym blogiem. Nie popularnym, nie lubianym, ale PRZYDATNYM. To był mój główny cel przy jego zakładaniu: żeby był przydatny i – w przeciwieństwie do niektórych fitblogów – nie powielał nieprawdziwych informacji czy nie wprowadzał w błąd.

Tutaj macie link do ankiety: KLIK

Proszę, wypełnijcie ją – nawet wy, cichociemni, którzy nigdy nie zostawiacie komentarzy 🙂 Ten blog jest też dla Was – i ja też jestem dla Was 🙂
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.