Sklep

Hejka!

Bardzo wiele z Was pytało mnie, czy udostępnię swoje koszulki do sprzedaży. Była to ciężka decyzja, ponieważ cena w sklepie, w którym zamawiam koszulki, wcale nie jest niska. Dobrze wiecie, że cały mój blog pokazuje, że można być fit za małą ilość pieniędzy – a to się z tym kłóci.
Bez nazwy-1
 
 Jest to jednak najlepszy pośrednik z koszulkami, jaki istnieje w sieci. Te koszulki są świetnej jakości, tak samo jak i nadruki. No i mają ładne kroje! Nie chciałam udostępniać swojego logo na zwykłych t-shirtach, takich, jakie możecie zobaczyć na lekcjach w-fu. Te koszulki mają Wam służyć. Dlatego zdecydowałam się mimo wszystko udostępnić Wam ich zakup, stwierdzając, że jak ktoś będzie chciał, to kupi, a jak nie – to wcale nie musi.
 
 Koszulki idą z zagranicy, dlatego tak droga jest kwota przesyłki. Wydaje mi się, że mimo wszystko zakup się opłaca, bo jakość jest dobra, ale to i tak zależy od Was.

Jeżeli kupiłaś coś w sklepie, wrzuć fotkę z hasztagiem #jestemcodzienniefit. Dzięki temu będę mogła znaleźć Twoje zdjęcie i przybić Ci wirtualną piątkę 🙂

Miłego dnia, moi kochani!