Wiem, że wiele z Was szukało okazji do wygrania mojej książki. Oto i ona!

Mam dla Was aż dwie okazje do wygrania mojej książki!

Pierwsza to konkurs na fanpage magazynu Women’s Health! Szczegóły pod linkiem: KLIK.

Druga okazja to konkurs na stronie ugotuj.to. Aby wygrać książkę, należy podać swój przepis na tradycyjne danie w wersji fit.

Szczegóły pod tym linkiem: KLIK.

Mam nadzieję, że komuś się przyda wiedza o konkursie i będziecie mogli zgarnąć „Codziennie Fit” dla siebie!

Buziaki,

Wasza Marta

 

  • Ale super! 🙂 Chcę 😀 Pędzę sprawdzić 🙂

  • Ja swoją już mam. Warto brać udział- książka zawiera wiele przydatnych informacji o ćwiczeniach, diecie i ogólnie o naszym organizmie. Wszystko bez naukowego bełkotu, którego nikt nie rozumie. Świetna, polecam:)

  • Ja mam swoją i był to naprawdę najlepszy zakup w tej dziedzinie. Książka do której będę bardzo często wracać, zawiera tyle przydatnych informacji, że aż się chce przeczytać to jeszcze raz i jeszcze raz…

  • Ah jeszcze coś do Marty- jeśli zamierzasz wrócić do Disqusa to jestem jak najbardziej za, tam nie trzeba było zaznaczać żadnych subskrybcji komentarzy, ale z automatu wiadomości o nowych komentarzach przychodziły na maila. Zaznaczyć subskrybuję to jeszcze nie problem, ale trzeba to jeszcze potwierdzać w mailu :/ poza tym w wersji na telefon, gdy się trochę rozpiszę, jak teraz, nie widać przycisku wyślij i muszę kombinować, żeby zatwierdzić komentarz :/ Disqus wprowadził reklamę, ale nie była ona natarczywa, nawet czasami obejrzałam ten filmik, bo wybrane były takie ciekawe 🙂 a i dzięki temu zauważyłam, że Ty nie masz żadnych reklam na blogu, wow, szacun! Pozdrawiam!