• Szukaj

Jak być fit w 2017 roku? Kompleksowy poradnik!

Wszyscy wiemy, jakie postanowienie ma większość ludzi na nowy rok – być fit. Ale jak to zrobić? Teorii i informacji często jest dużo: jak więc połapać się, co jest dobre, a co nie i najważniejsze – jak po prostu zacząć? Zebrałam dla Was darmowe plany treningowe, porady dietetyczne i instrukcje w jednym, dużym wpisie.

Mimo tego, że na blogu ciągle umieszczam porady dla początkujących i zaawansowanych, bardzo wiele osób dalej pyta mnie o rzeczy, które są od dawna dostępne na blogu. Z okazji nowego roku i waszych postanowień stwierdziłam, że korona mi nie spadnie, jeśli wam w uporządkowaniu wiadomości pomogę – oto dla was poradnik jak być fit w pigułce 🙂

Bycie fit to nie tylko regularne ćwiczenia. To także dbanie o naszą dietę i o zdrowie w ujęciu całościowym. Warto o tym pamiętać!

JAK ZACZĄĆ… ĆWICZYĆ?

Jak?

Darmowe plany treningowe:

Teoria

fot. Agata Matulka (Fotografia dla biznesu)

JAK ZACZĄĆ… JEŚĆ ZDROWO?

Mam nadzieję, że mój poradnik Wam się przyda 🙂 Jakie macie cele na nadchodzący rok? Dajcie znać w komentarzu!

W tym tygodniu na blogu pojawi się też nowe wyzwanie! Bądźcie czujni!

Znajdziesz mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE, a potrenujesz ze mną na YOUTUBE.

 

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!