Hejka! Dziś postanowiłam nagrać wideo z Q&A – czyli odpowiedziami na Wasze pytania.

Jeżeli cykl Wam się spodoba, planuję regularnie raz na jakiś czas nagrywać dwa typy Q&A – jeden z pytaniami prywatnymi, a drugi z poradami i odpowiedziami na Wasze pytania dotyczące diety i treningów.

Dajcie znać, co sądzicie. Ściskam Was mocno!

Wasza Marta

PS Będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie kanał, albo odwiedzicie mnie na FACEBOOKU lub INSTAGRAMIE.

 • Ola

  Droga Marto, Twój plan na adwentowy grudzień jest wspaniały. Robię wszystko sumiennie, każdego dnia. Mam w związku z tym pytanie, czy planujesz może coś na styczeń? A jeśli nie to czy ten plan można powtórzyć także w styczniu?

  • Bardzo mi miło! Planuję wyzwanie na styczeń, a jak komuś nie będzie pasowało to wyzwanie, to jak najbardziej może powtórzyć ten plan. Jest na tyle urozmaicony, że nadal powinien przynosić efekty 🙂

   • Ola

    Dziękuję za odpowiedź. Jestem Tobą zarażona od kilku miesięcy i (skutecznie) zarażam całe moje otoczenie. Jesteś szalenie pozytywną osobą:) Dziękuję, że jesteś.

   • Ola

    Hej Marta, to znowu ja:) tak mi się spodobało wyzwanie grudniowe, że miałam nadzieję na kontynuację w 2017 r. Jednak w 2017 rok nie wchodzę sama, lecz z Maleństwem. Na koniec Twoich programów prosisz o propozycje treningów, więc mówisz – masz. Gdybyś podpowiedziała/ułożyła program dla ciężarnych, byłabym zobowiązana. Pozdrawiam:)
    PS: Opinie na temat aktywności w ciąży są różne, a ja z braku ruchu usycham:(

 • Madziam

  Witam, ja przeglądałam Twojego bloga właśnie jak zaczynałaś przygodę z dziennikarstwem i uwielbiałam Twoje artykuły nie dotyczące tematyki fit. Energię, zdanie na różne tematy, sposób myślenia totalnie mój. Sama jestem w Twoim wieku, bieganiem i fitnessem zainteresowałam się 6 lat temu i ciągle wracam.Dzięki Tobie zdobywam informację i motywację dziękuję:) Czekam na wyzwania kolejne:)

 • Supcio! Lecę oglądać 🙂

 • a.nessy

  Może to głupie, ale nawet nie wiesz jak zaczęłam się jarać „Omg, Marta też lubi Taylor Swift” 😀